Get Adobe Flash player

Kdo je on-line?

Právě připojeni - hostů: 2 

logo-na-200-150x150

sme v2

attachment

       

    

Příprava k insolventnímu řízení

     Pokud budete chtít pomoci s přípravou insolventního řízení – osobního bankrotu,          a hlavně ušetřit, jsme tu právě  pro Vás !!!

     Vaše oddlužení je na Váš dosah – využijte této cesty Vašeho oddlužení přesně dle zákona a právní cesty.Dokážeme Vám pomoci, u nás máte právní ochranu a pokud by jste neprošli soudní cestou, máme pro Vás připraveny další možnosti.

     Pomůžeme, a to při možném zachování movitých i nemovitých věcí, ušetříte na platbě kauce soudu. Pomůžeme Vám i při tomto jednání ušetřit pěkných pár desítek tisíc.

mev2ca406 soud

     Zpracujeme Vám přesně procesně správně „Návrh na povolení oddlužení“ a podáme ho za Vás na příslušný insolvenční soud.  Pokud jste zapsání do insolventního rejstříku, věřitelé se mohou pouze přihlásit přihláškou své pohledávky, nemohou Vás nadále kontaktovat, exekutor nemůže dále vykonávat exekuční řízení – jste chráněni soudní cestou.

Návrh Vám zpracujeme za zlomek ceny jiných společností či advokátních kanceláří.

O Vašem úpadku formou oddlužení vždy rozhoduje soud, nikdo jiný.

Nejvhodnější cesta jak se zbavit dluhů formou oddlužení jak pro lidi na rodné číslo, tak i OSVČ-fyzické osoby. Vaše práce při oddlužení – dodáte nám pouze nutné podklady pro soud, o ostatní se postaráme my!!

PRVOTNÍ KONZULTACE ZDARMA, v případě uzavření dohody postačí pouze 700,-Kč za přípravu Vašich podkladů a jejich převod  do elektronické podoby, finanční analýzu, případnou dopravu a veškeré administrativní náklady a práce s tím spojené. Nemusíte platit předem.

Pokud tedy projevíte zájem o tento produkt, prosím vyplňte přiložený dotazník a my Vás do 48 hodin budeme sami kontaktovat. Děkujeme Vám a přejeme úspěšný a příjemný den a těšíme se na spolupráci s vámi.

 NEPLAŤTE NĚKOMU ZA SLIBY VELKÉ PENÍZE 

 PŘIJDETE O NĚ !!!

 

Hledat

Zeptejte se nás

Email:
Jméno:
Zpráva:
Kolik minut má jedna hodina
SEO webu sledují SEO nástroje.cz